НОВИНИ

У Слов’янську з’явився самопроголошений "мер"

Мер Слов'янська Неллі Штепа покинула місто. Про це заявив один з лідерів сепаратистів Слов'янська В'ячеслав Пономарьов, виступаючи перед присутніми біля захопленого будинку виконкому.

"Я її попросив приїхати, вона сказала через півгодини я буду. Дзвоню їй через годину, а вона вже в Артемівську", - сказав Пономарьов.

Він також повідомив, що Штепа нібито домовилася з "Правим сектором", щоб його представники зайшли в захоплену будівлю виконкому в цивільному одязі.

Крім того, Пономарьов повідомив, що взяв на себе керівництво містом і закликав жителів до оборони будівель.

"Ми скоординуємо дії. Не думаю, що вони будуть стріляти, не панікуйте. Зараз 150 озброєних у чорній формі спускаються по вулиці Аеродромній. Ми відіб'ємо атаку, сил у нас достатньо", - підкреслив активіст.

Він також повідомив, що під час ліквідації бійцями МВС блок-постів біля Слов'янська було поранено одну цивільну людину.

Як повідомлялося, 12 квітня у Слов'янську сепаратисти захопили райвідділ міліції. Там також знищили вежі мобільного зв'язку та заблокували будівлю СБУ. 

Мер Слов’янська Штепа після цього заявила, що підтримує озброєних людей, що захопили відділ міліції.

Координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук повідомив, що у Слов’янську міський відділок МВС захопили російські військові.

«Ті, хто захопив міськвідділ МВС у місті Слов’янську, ідентифіковані як військовослужбовці спецназу  ГРУ ГШ ЗС РФ», - розповів Тимчук.

Уранці 13 квітня у Слов'янську почалася антитерористична операція під керівництвом СБУ. Силовики розблокували два блок-пости з боку Краматорська і з боку Харкова. Сепарастисти чинили опір і підпалили барикади.

За словами Тимчука, під час антитерористичної операції постраждали троє правоохоронців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.