НОВИНИ

Міліція затримала активістів, які їхали на мітинг єдності у Харків

Автоколону Дружби - столичних активістів, які їхали підтримати прихильників єдності країни в східні області - затримали на в'їзді в Харківську область. Про це повідомив активіст, учасник автопробігу, свободівець Євген Карась.

За словами Карася, їх машина відстала, бо заїжджала за активістами в Полтаву.

"Поки ми заїжджали в Полтаву, нам подзвонили з тих автобусів, які їхали першими, повідомили, що вони вже на кордоні з Харківською областю. Сказали, що на кордоні стоїть спецназ - дуже багато людей в чорному і з автоматами. Після цього зв'язок з активістами пропав - їх телефони не відповідають. Вдалося додзвонитися тільки до однієї людини, були чутні крики і звуки бійки, так що, ми думаємо, їх затримав спецназ".

Також Карась повідомив, що йому телефонували активісти Правого сектора і розповіли, що їх автобус також затримали на в'їзді в Харківську область.

"Також є інформація, що раніше затримали ще одну легкову машину", - повідомив Карась.

В автопробігу Дружби брали участь активісти та футбольні фанати - в цілому 44 людини, серед них 2 іноземці, громадянин Швеції і громадянин США. Колона складалася з 4 легкових автомобілів і 2 автобусів. 

Також Карась повідомив зі слів активістки, яка перебуває на місці подій, що автобуси затримав розформований "Беркут", який перейшов на бік сепаратистів. Активістка передає, що вони зупиняють пасажирський транспорт, який намагається в'їхати в область, і всіх без винятку чоловіків - б'ють.

Між тим, глава прес-служби МВС у Полтавській області заявив, що активістів затримала міліція, тому що "цей автопробіг важко назвати дружнім". Він сказав, що з автобусів вилучено ящики з "коктейлями Молотова", холодну зброю, каски та бронежилети. Затриманих везуть до Полтави в РВВС.

Як відомо, сьогодні о 18:00 у Харкові має відбутися мітинг за єдність України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.