НОВИНИ

У Німеччині вважають, що Путін хоче зупинити демократичний розвиток України

Європа готова підтримувати Україну у її прагненні стати демократичною успішною державою, однак вона має засвідчити відданість принципам демократії. Про це заявив на брифінгу в Києві голова комітету закордонних справ німецького Бундестагу Норберт Ротген, який перебуває в Україні у складі європейської парламентської делегації.

«Сьогодні ми спостерігаємо люту пропаганду Кремля, спрямовану проти України. Володимир Путін хоче зупинити Україну на шляху становлення вашої держави як демократичної та успішної. Ми у свою чергу готові надавати Україні допомогу впродовж місяців, а то і років, але хочемо бачити, що Україна залишається віддана принципам демократії», - сказав Ротген.

Він також зазначив, що Європа не вагається щодо підтримки України і готова розпочати третій етап санкцій проти Кремля у разі ескалації напруги з боку РФ.

«Путін зруйнував імідж Росії. Її фондові індекси падають, капітал виходить із країни», - додає Норберт Ротген.

Свого німецького колегу підтримала і голова комітету закордонних справ Національної асамблеї Франції Елізабет Гігу.
«Ми ніколи не визнаємо анексії Криму Російською Федерацією. Вчинок Кремля – це жахливе порушення міжнародного права», - заявила вона.

Водночас голова комітету закордонних справ польського Сейму Гжегож Щетина підкреслив, що після спілкування з урядом та представниками політичних партій України делегація від'їжджає до дому "з бажанням допомагати їй і надалі".

Як повідомлялось, раніше західні ЗМІ писали, що план Путіна полягає розбитті України «без єдиного пострілу».

Читайте також: Financial Times: Путін мріє про федералізацію України, щоб цинічно її розділити

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.