НОВИНИ

На Чернігівщині поблизу зенітно-ракетної частини затримали диверсанта

Поблизу місця дислокації одного з підрозділів зенітно-ракетної частини, розташованої у визначеному районі Чернігівської області, військовослужбовці затримали диверсанта. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

"На мобільний телефон одного з офіцерів надійшов анонімний телефонний дзвінок з повідомленням, що поблизу розташування одного із зенітних ракетних підрозділів перебуває невідома особа, яка спостерігає за підрозділом та проводить його зйомку на мобільний телефон.

Затриманння громадянина Сергія Ю. (1976 р.н), здійснили військовослужбовці частини спільно з міліцією.  

Під час огляду автомобіля затриманого виявлено малу саперну лопатку, бейсбольну биту, бінокль, мобільний телефон та зошит.
Під час перегляду мобільного телефону, виявлені супутникові зображення місцевості та інструкція по виготовленню вибухівки. В зошиті зображений маршрут руху. Попередньо, мету перебування біля вищевказаного підрозділу затриманий пояснив вивченням дислокації військових частин, які розформовані та вивільнених військових містечок.

Затриманого передали працівникам СБУ.

Як повідомлялось, 10 квітня у Чернігівській області працівники СБУ разом з прикордонниками затримали громадянина Російської Федерації, який намагався в'їхати на територію України та АР Крим для виконання диверсійних завдань.

Нагадаємо, раніше СБУ затримала російську шпигунку, причетну до організації заворушень на Півдні та Сході України.

Загалом за місяць СБУ викрила щонайменше вісім фактів шпигунства та підготовки диверсій в Україні.