НОВИНИ

У Слов'янську озброєнні невідомі захопили міськвідділ міліції

Невідомі захопили будівлю Слов'янського міськвідділу міліції і вже вивантажують з нього зброю. Міліція не протидіє. Про це повідомляє "Остров" з посиланням на своє джерело у міськвідділі.

«Невідомі якісь. Під'їхали на машинах ... Зараз з'ясовуємо, хто такі », - сказали у відділі зі зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в Донецькій області.

У свою чергу, джерело видання повідомило, що міськвідді захопили - близько 30 осіб.
Згодом на своїй сторінці у Facebook, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підтвердив захоплення Слов'янського міського відділу міліції в Донецькій області.

"У Слов'янську озброєні люди в камуфляжі захопили райвідділ міліції. Ось тут реакція буде дуже жорсткою. Як і різниця між протестуючим і терористом», - написав Аваков Він також додав що "у Слов'янськ направлено спецназ".

Як повідомлялось, сьогодні МВС попередило, що жорстко реагуватиме "на прояви умисної дестабілізації обстановки, порушення громадського порядку та масові заворушення на всій території України і, особливо, в областях, де проводяться спецоперації з врегулювання ситуації та подолання проявів сепаратизму: Донецькій, Луганській, Харківській".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.