НОВИНИ

МВФ оцінив потреби України у фінансуванні на найближчі два роки у $27 млрд

Міжнародний валютний фонд оцінює потреби України у фінансуванні в $27 млрд протягом двох років. Про це заявив у п'ятницю директор Європейського департаменту МВФ Реза Могадам.

Він назвав цю позицію «досить твердою», давши зрозуміти, що МВФ не планує переглядати оцінку найближчим часом.

Як відомо, місія МВФ 27 березня заявила про досягнення на рівні персоналу угоди з владою України про програму економічних реформ, яка може бути підтримана дворічною програмою очікування (SBA) фонду обсягом $ 14-18 млрд.

Могадам зазначив, що робота над угодами України з іншими донорами поки не завершена, фонд на них розраховує. За його словами, у короткостроковій перспективі МВФ очікує волатильності курсу гривні, але сподівається, що вона з часом знизиться.

Нагадаємо, що раніше директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард повідомила, що рішення за програмою фінансової допомоги Україні буде прийняте в кінці квітня або в травні.

Як повідомляє агентство Bloomberg, міністр фінансів США Джейкоб Лью в п'ятницю високо оцінив рішучість України виконати умови надання допомоги МВФ.

Його німецький колега Вольфганг Шойбле сказав, що МВФ повинен зіграти ключову роль в наданні допомоги Україні. Також він повідомив, що країни G7 на переговорах у Вашингтоні досягли угоди про спільне вирішенні української кризи. Шойбле додав, що G7 прагне уникнути ескалації ситуації в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.