НОВИНИ

  ▪   Ольга Ворожбит

Президент Freedom House: Захід має перейти до жорстких санкцій ще до того, як сяде за стіл переговорів з Росією

Для того, що попередити жорсткі дії Росії в майбутньому, Захід повинен посилити санкції вже зараз. Про це в коментарі Тиждень.ua під час під час 7-го Київського Безпекового Форуму заявив президент правозахисної організації Freedom House зі США Дейвід Креймер.

Дейвід Креймер вважає, що США візьмуть на себе чільну роль у подальших санкціях проти РФ, оскільки ЄС цього не зробить. 

Проте, на його думку, Захід чекатиме переговорів між Росією та Україною, щоб остаточно вирішити, чи вдаватися до санкцій. «Я хвилююся, що Захід чекатиме, поки відбудуться так звані переговори, що, на мою думку, є помилкою. Ми повинні рушити в напрямку до санкцій перед тим, як ми сядемо за ці переговори», - переконаний Креймер.

Проте, на думку експерта, ці переговори є дещо безцільними. «Я не впевнений, про що там можна буде говорити», - заявив він.

На його думку, зараз саме час накласти санкції щодо більшої кількості російських банків та державних підприємств. «Нам потрібно це зробити зараз, а не чекати поки Росія діятиме більш агресивно», - вважає він.

На думку Креймера, важливо також спостерігати за дотриманням прав кримських татар, спробувати забезпечити їм можливість вільно голосувати на виборах.

«Я думаю, що це надзвичайно важливо, щоб міжнародна спільнота, найбільш ймовірно ОБСЄ, має надіслати своїх спостерігачів до Криму, аби спостерігати за ситуацією, особливо, щодо кримських татар, зважаючи на історію та їхні страждання за часів СРСР», - вважає він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.