НОВИНИ

Путін погодився, що його «перемога» в Криму і Севастополі має увійти у підручник історії

Президент Росії Володимир Путін сподівається, що історики при складанні єдиного підручника російської історії приділять увагу приєднання Криму та Севастополя до Росії.

Один з активістів Загальноросійського народного фронту (ЗНФ) Віктор Оганесян з Севастополя на зустрічі активу руху з президентом підняв тему висвітлення історії в підручниках.

Представник ЗНФ зазначив, що в українських підручниках історії період Великої Вітчизняної війни "висвітлювався супееречливо, про півострів майже не згадувалося, а низка фактів спотворювалася".

У зв'язку з цим він звернувся до Путіна з проханням, щоб при складанні єдиного підручника історії Росії фахівці не забули описати приєднання Криму й Севастополя до РФ, їхню роль у вітчизняній історії на всіх її етапах, а також подвиг міста-героя у Великій Вітчизняній війні.

"Я впевнений, що так воно і буде, і наші історики не забудуть про Крим і Севастополь, зокрема. Це те, на чому ми можемо і повинні виховувати наших молодих людей Думаю, що в серці дуже багатьох росіян Севастополь - це один з яскравих образів Перемоги... Впевнений, що це використають в наших підручниках", - відповів Путін.

Як повідомлялось, тим часом у Росії школярі вже вивчають заслуги Путіна в анексії Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.