НОВИНИ

Тимошенко відмовляється знімати свою кандидатуру з виборів

Кандидат в президенти від партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко не зніматиме свою кандидатуру з президентських перегонів. Про це вона сказала під час зустрічі з виборцями в Хмільнику (Вінницька область), передає прес-служба "Батьківщини" .

Тимошенко заявила, що не зніматиме свою кандидатуру за жодних обставин, «моє завдання – викорінити несправедливість і безправ’я,  а це можливо лише після усунення впливу олігархії на владу».

Тимошенко заявила, що олігархія робить ставку на президентські вибори, а революції загрожує реванш.

"Я не спільник в збереженні цієї системи. Що зараз вони хочуть зробити - вони ставлять ставку на ці президентські вибори, вони хочуть знову привести своїх ставлеників...", - зазначила Тимошенко і уточнила, що цього разу олігархія ставить на іншого кандидата, бо у Партії регіонів та її кандидата Добкіна немає шансів.

"По суті, олігархія списала Януковича разом з його родиною в Ростов-на-Дону. Вони практично позбавилися верхівки айсбергу, але клани залишилися, і вони сьогодні обирають собі можливість приймати участь у виборах президента, мати свого кандидата і поновити свою владу в Україні", - заявила Тимошенко і висловила впевненість, що люди зможуть розібратися в усіх політичних протистояннях.

Нагадаємо, напередодні у штабі Петра Порошенка закликали Тимошенко зняти свою кандидатуру на користь "єднання українського народу".

Раніше Віталій Кличко закликав Тимошенко відмовитися від президентських амбіцій.

Тимошенко ж у свою чергу пообіцяла свою підтримку Петру Порошенко у разі його перемоги на президентських виборах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.