НОВИНИ

Хакери зламати сайт Держдуми і пояснили, що російська "імперія" тримається на алкоголізмі

Проукраїнські хакери зламали сайт Держдуми РФ і розмістили антиросійське звернення на сторінці Комітету Держдуми Росії з регіональної політики та проблем Півночі і Далекого Сходу під іменем члена компартії РФ Миколи Харитонова.

У зверненні йдеться, що вся міць імперії, що називається Російська Федерація, повністю базується на алкоголізмі, страсі та боягузтві.

«В один прекрасний день вона завалиться, і ви будете поховані під її уламками…Нехай всі, хто служить у ФСБ (колишньому КГБ), у судах і в подібних бандах, знають: ніщо вас не врятує» , - йдеться у повідомленні.

«Країна в розрусі. Суспільство в розрусі. Озирніться навколо. Всі п'ють. Країна котиться у прірву, і ми допоможемо їй прискорити цей рух… Рятуйте ваші душі! Поки не надто пізно », - написали хакери.

Повідомлення закінчується закликом « Слава Україні!».

Згодом текст звернення зник з сайту Держдуми, але офіційної реакції від російських політиків поки не було.

Як повідомлялось, раніше, хакери зламали офіційний сайт Координаційної ради Севастополя і розмістили на головній сторінці цілодобовий довідковий короткий номер 565, за яким нібито можна дізнатися як отримати російський паспорт без черги, що необхідно зробити для збільшення пенсії і зарплати в три рази, як отримати пільги по сплаті податків, як здати житло багатим росіянам тощо. Насправді ж з кожного, хто подзвонив знімали з рахунку 5 грн на користь української армії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.