НОВИНИ

Горбачов назвав заклики притягти його до відповідальності за розвал СРСР дурістю

Михайло Горбачов назвав заклики деяких депутатів Держдуми Росії судити його за розвал СРСР повною дурістю і прагненням до самореклами.

В інтерв’ю «Інтерфаксу» екс-президент СРСР відзначив, що заклик абсолютно непродуманий і з точки зору історичних фактів необґрунтований.

За словами Горбачова, цим депутатам подобається, що про них говорять і називають їх імена. «А про те, що я комусь заважаю, говорить той факт, що за останні 20 днів кілька разів повідомляли про те , що я вже помер. Совісті немає у цих людей», – сказав екс-президент СРСР.

Нагадаємо, група депутатів Держдуми підготувала запит на ім’я генерального прокурора Росії з вимогою провести перевірку подій, які відбувалися в період розпаду СРСР. Депутати розраховують, що на її підставі порушать кримінальні справи , у тому числі і щодо останнього радянського керівника – Михайла Горбачова.

Ініціаторами запиту є депутати від «Єдиної Росії» Євгєній Фьодоров і Антон Романов, члени КПРФ Іван Нікітчук і Олєг Денісєнко, а також представник фракції ЛДПР Міхаіл Дегтярьов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.