НОВИНИ

У російських школах вивчатимуть "історичну заслугу" Путіна в анексії Криму

У Росії школярі вивчатимуть уроки анексії Криму. Їх планують провести в травні або у вересні. Про це розповів міністр освіти і науки РФ Дмитро Ліванов.

"Ми плануємо проведення таких уроків в усіх школах Росії або в травні, або у вересні. Важливо, щоб маленькі громадяни Росії були в курсі тих подій, які відбуваються сьогодні, та отримали з рук учителів адекватну і правдиву інформацію", - пояснив Ліванов.

Тим часом, у деяких школах Підмосков’я вже відбулися такі уроки. Російським журналістам вдалося зазняти на відео один з таких уроків

Під час уроків,  присвячених «правді» про анексію Криму, вчительки, серед яких багато дружин російських військових, пояснюють дітям помилку Нікіти Хрущова та історичну заслугу Владіміра Путіна.

Як повідомлялось, 9 квітня Парламентська Асамблея Ради Європи засудила анексію Криму Росією та підтримала цілісність і унітарність України.

Нагадаємо, 16 березня у Криму відбувся так званий "референдум" щодо статусу АРК. Самопроголошений прем’єр Криму Сергій Аксьонов заявив, що 96,6% тих, хто брав участь у "референдумі", висловилися за приєднання до Росії.

18 березня президент Росії Владімір Путін підписав з сепаратистами "договір між РФ і Республікою Крим про прийняття в Російську Федерації Республіки Крим та утворення в складі РФ нових суб'єктів".

20 березня Держдума, а 21 березня Рада Федерації РФ ратифікували "угоду" з самопроголошеною владою Криму про анексію півострова Росією на підставі результатів "референдуму".

сс

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.