НОВИНИ

Німецького міністра виправдали за користування службовим авто на курорті

Броньований «мерседес» представницького класу S супроводжував міністра у відпустці
З міністра охорони здоров’я Німеччини Улли Шмідт зняли звинувачення в незаконному використанні службового автомобіля. Броньований «мерседес» представницького класу S супроводжував її у відпустці в Іспанії.
 
Федеральна рахункова палата Німеччини зняла з міністра охорони здоров’я Улли Шмідт звинувачення в незаконному використанні службового «мерседеса». За висновком експертів, міністр не порушила нормативних приписів, скориставшись у відпустці службовим лімузином. Жодних збитків федеральному бюджету не було завдано, йдеться в оприлюдненій у суботу заяві рахункової палати.
 Службовий
Одразу після цього кандидат на пост канцлера ФРН від соціал-демократів Франк-Вальтер Штайнмайєр включив Уллу Шмідт, представницю цієї ж політичної сили, до своєї передвиборчої команди. Перевірка однозначно підтвердила, що міністр діяла відповідно до приписів, заявив Штайнмайєр.
 
Розділяти приватне і службове
 
Сама Улла Шмідт висловила полегшення після оприлюднення вердикту експертів рахункової палати: «Я виходила з того, що висновок буде саме таким, бо останніми роками я завжди чітко розділяла приватне та службове використання. І я рада, що перевірка відбулася так швидко і що тепер встановлено, що, по-перше, я не порушувала приписів, а по-друге, що я чітко відокремлюю приватне від службового».
 
Нагадаємо, наприкінці липня пані Шмідт проводила свою відпустку в іспанському курортному містечку Аліканте. Її супроводжував службовий лімузин з водієм. Імовірно, ця історія залишилася б непоміченою, але згодом машину викрали, і на фоні передвиборчої боротьби в Німеччині справа набула великого розголосу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги