НОВИНИ

Тігіпко закликає не застосовувати силу до озброєних терористів у Луганську

Тігіпко запевняє, що держбудівлі на сході України захоплюють не сепаратисти чи терористи, а «звичайні люди». Вони мають намір залишатися в будівлі, поки влада не почує їхні вимоги. Про це заявив народний депутат Сергій Тігіпко за підсумками переговорів у ніч на 9 квітня з людьми, які захопили будівлю, повідомляє його прес-служба.

«Атмосфера вкрай напружена. Всередині - колишні афганці, десантники, військові, багато зброї. Все дуже рішуче налаштовані. Категорично не можна йти на загострення. Штурм призведе до жертв, буде кров. Це порохова бочка . Потрібно змінити риторику , що не клеїти ярликів на людей , визнати їх право на їх думку. Потрібно знизити градус і почати домовлятися», - сказав Тігіпко.

За його словами в захопленому будівлі перебувають «звичайні люди»

«Всі розмови про те що там присутні якісь росіяни - чистий вимисел . Там знаходяться жителі Луганської області. Ті хто говорять , що там є якісь заручники - теж брехня. Ніяких заручників там немає», - підкреслив Тігіпко.

«Люди говорять про федералізацію. Вони хочуть більше економічних повноважень, хочуть вибирати свою владу і впливати на владу , в першу чергу місцеву. При цьому , люди не піднімають питання про відділення від України , і не закликають на допомогу зарубіжні країни», - додав він.

Тігіпко вважає, що «влада не чує вимог Південно- Сходу.

«Люди висувають певні вимоги. Їх називають сепаратистами, як завгодно. Насправді, це звичайні люди , які хочуть певних змін у країні. До них влада не прислухається сьогодні» , - підкреслив Тігіпко.

За словами політика, в будівлі залишається народний депутат Сергій Дунаєв, обраний по мажоритарному округу в Луганській області.

«Він нікуди не йде , щоб не було силовий розв'язки», - повідомив Тігіпко.

Читайте також Експерт: "лікувати" Схід України від сепаратизму потрібно у кілька етапів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.