НОВИНИ

У разі штурму СБУ луганські сепаратисти обіцяють поставити перед барикадами жінок

Сепаратисти, які захопили будівлю СБУ у Луганську і тримають у заручниках 60 людей, обіцяють виставити вперед жінок у разі штурму будівлі силовиками.

Проросійські протестувальники чекають на нічний штурм та украплюють другу лінію оборони. За непідтвердженою інформацією, автомобільні шини облили займистою рідиною.

Депутати, які ходять на переговори до сепаратистів, стверджують, що протестувальники вже попрощалися з родинами і обіцяють стояти "до кінця". Серед учасників перемовин був і лідер "Народної довіри" Сергій Шахов.

"Те, що я почув – дехто з них стверджують, що вже попрощалися зі своїми родинами і це вже лякає. Це вже викликає побоювання. Дехто з них кажуть, що не готові розпрощатися з життям і таки хочуть відстояти свої права", - заявив депутат.

Від компромісу заколотники відмовляються і попереджають, що на застосування сили відповідатимуть силою. Готові вони і до радикальних заходів – у разі штурму перед барикадами поставлять неозброєних жінок. 

Як повідомлялось, 6 квітня учасники сепаратистського мітингу увірвалися до приміщення луганського управління СБУ. Сепаратисти захопили кімнату озброєння і заволоділи зброєю.

Сепаратисти вимагають скасування президентських виборів, референдуму про федералізацію і звільнення "політв'язнів".

8 квітня у СБУ повідомили, що будівля управління замінована, а сепартисти захопили в заручники 60 людей.