НОВИНИ

Депутати ухвалили закон про фінансування армії з пожертв

Народні депутати ухвалили закон №4491 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення матеріально-фінансового забезпечення обороноздатності держави». За це рішення проголосувало 234 депутати.

Законом визначено, що під час захисту держави у разі збройної агресії або збройного конфлікту фінансування національної оборони держави, Збройних сил України, мобілізаційної підготовки та заходів з мобілізації може здійснюватися додатково за рахунок благодійних пожертв фізичних та юридичних осіб у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів.

Зміни внесено до законів "Про оборону України", "Про Збройні сили України", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", "Про гуманітарну допомогу", "Про благодійну діяльність та благодійні організації". Цими змінами встановлюються нормативи фінансування військово-оборонного комплексу України з держбюджету та можливість залучення для цих завдань коштів місцевих бюджетів, неурядових організацій, фізичних та юридичних осіб.

Нагадаємо, Міноборони оголосило акцію підтримки української армії. Гроші можна передати, зателефонувавши на номер мобільного "565". Таким чином, абонент автоматично перераховує на підтримку української армії 5 гривень.

Станом на 4 квітня на рахунки Міністерства оборони України в якості благодійної допомоги в рамках акції "Підтримай Українську армію" надійшло вже більше 84 мільйонів гривень від юридичних і фізичних осіб в якості допомоги Збройним Силам України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.