НОВИНИ

Сепаратистів попереджають, якщо вони не складуть зброї, у них стрілятимуть

Виконувач обов’язків заступника голови АП Андрій Сенченко закликає сепаратистів скласти зброю, бо в іншому разі правоохоронці отримають наказ стріляти. Про це Сенченко заявив в коментарі журналістам у вівторок у ВР.

За словами Сенченка, влада не має нічого проти мирного беззбройного протесту. Однак, за його словами, сепаратисти сконцентрували у себе велику кількість зброї.

"Тим, хто був з бітами в руках, ми порекомендували не порушувати громадський порядок, скласти біти тй йти працювати", - сказав Сенченко.

"Але по відношенню до терористів буде застосовуватися зброя, як це прийнято в усьому світі", - попередив він

За його словами, якщо вони "не складуть і не здадуть зброю, то спецпідрозділи отримають наказ стріляти".

Як повідомлялось, 7 квітня у донецьку була спроба збройного нападу на обласну телерадіокомпанію. Зокрема до її прохідної під'їхали невідомі особи та почали стріляти з автоматів. На звуки пострілів вийшли озброєні співробітники спецпідрозділу міліції. Побачивши правоохоронців, невідомі втекли.

Нагадаємо, сепаратисти, які 6 квітня захопили будівлю Донецької ОДА, продовжують перебувати всередині будівлі та планують використовувати жінок і дітей у якості живого щита під час можливого штурму ОДА.