НОВИНИ

В Авакова пригрозили вісьмома роками через захоплення держустанов

Масові заворушення із застосуванням зброї є злочином, що тягне за собою кримінальну відповідальність. Про це нагадала прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

У МВС також закликали громадян дотримуватися закону під час проведення масових акцій.

"МВС попереджає, що такі дії, як захоплення державних будівель, масові заворушення - це злочин, покарання за який передбачено Кримінальним Кодексом України. Відповідно до ст.294 КК за організацію масових заворушень, які супроводжуються насильством та іншими протиправними діями, зокрема, організаторам та підбурювачам масових заворушень, загрожує від п'яти до восьми років позбавлення волі", - наголосили у прес-службі.

Так у відомстві прокоментували недільні акції сепаратистськи налаштованих активістів в Харкові, Донецьку та Луганську, деякі з яких закінчилися захопленням державних установ.

МВС вкотре наголосило, що організатори, підбурювачі, учасники масових заворушень, незалежно від партійної належності, громадянства, місця проживання та політичних поглядів будуть притягнуті до відповідальності.

Як повідомлялось, проросійські мітинги пройшли  у Дніпропетровську, Донецьку й Луганську. У Донецьку й Харкові захопили ОДА.

Виконуючий обов'язки президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов скасував свій робочий візит до Литви й скликав термінову нараду керівників силових міністерств та відомств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.