НОВИНИ

Кісєльов уже хоче, щоб на санкції проти нього відреагувала світова журналістська спільнота

На санкції проти російського телеведучого Дмітрія Кісєльвова має відреагувати світова журналістська спільнота. Про це сам Кісєльов, який опинився в чорних списках США та ЄС після агресії Росії проти Криму, заявив в інтерв`ю "Известиям", пише Телекритика.

"Створюється дуже неприємний небезпечний прецедент - фактично зрада європейських цінностей. Якщо прецедент буде легалізований, якщо журналістська спільнота - і європейська, і американська, і будь-якої іншої країни - не відреагує на це і не дасть оцінку, то це означає, що журналісти вважають таке правомірним. Це кардинальний цивілізаційний поворот - свобода слова нам не потрібна і відтепер не є цінністю", - заявив Кісєльов.

Відповідаючи на запитання "США, до речі, санкцій проти вас не вводили. Що це означає?", ведучий заявив:

"Американці не ввели. Вони європейцям підсунули цю справу, поставивши їх у незручне становище. Це в одному ряду з кроками щодо руйнування Європи. Таких само як прослушка Анґели Меркель, промислове шпигунство... ".

Також Кисельов висловив впевненість, що переліки чиновників для запровадження санкцій складали Сергій Пархоменко та Олексій Навальний, а реакцію Європи на цю "думку меншості" назвав "шизофренічною".

"..Якщо Європа опиратиметься на думку людей, яких підтримує в Росії зникаюча меншість, то, звичайно, тяжко приймати здорові осмислені рішення в цьому світі, тим більше по відношенню до Росії. У світі дуже багато питань, які без участі Росії вирішуються важко, в тому числі, питання війни і миру в різних регіонах. Така поведінка Заходу межує з шизофренією", - переконаний Кисельов.

Нагадаємо, Європейський Союз оприлюднив прізвища 12 громадян Росії і України, проти яких введені санкції за дії щодо анексії Криму. Прізвище Кісєльова теж є у цьому списку.

Також нагадаємо, що президент Росії Владімір Путін у лютому нагородив Кісєльова орденом "За заслуги перед Вітчизною" IV ступеню.

Кісєльов у своїх програмах обливав брудом київський Майдан, повідомляючи глядачам неправдиву інформацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.