НОВИНИ

Держтуризмкурорт: Україну цього року відвідає менше туристів

Державне агентство туризму і курортів (Держтуризмкурорт) очікує на скорочення потоку зарубіжних туристів до України у 2014 році у зв`язку з нестабільною політичною ситуацією в країні. Про це на прес-конференції в Києві повідомив заступник голови Держтуризмкурорту Андрій Шенін.

«Я думаю, що буде зменшення кількості туристів (з-за кордону – Ред.). В усякому разі, ми сподіваємося, що потік не знизиться більш ніж на 20%», - сказав Шенін.

За його словами, значна частина іноземних туристів, які прибували до України, - громадяни Росії, які тепер можуть відмовитися від відвідування України в зв`язку нестабільною політичною ситуацією в країні.

Разом з тим, Шенін запевнив, що Держтуризмкурорт вживатиме усіх можливих заходів для просування українських туристичних продуктів для того, щоб мінімізувати зниження турпотоку з-за кордону.

Водночас присутня на прес-конференції спікер Асоціації лідерів турбізнесу України (АЛТУ) Юлія Олійник підтвердила прогноз Шеніна щодо зниження в`їзного турпотоку в Україні.

«Звичайно, у короткостроковій перспективі про збільшення туристичного потоку до України, зокрема з Європи, з Росії, - не йдеться взагалі», - сказала Олійник.

Проте, на її думку, у довгостроковій перспективі після стабілізації ситуації в країні Україна може розраховувати на збільшення кількості туристів з-за кордону.

«У довгостроковій перспективі, я думаю, що вже ні у кого в світі не буде питання, де є Україна, і для іміджу у довгостроковій перспективі сподіваємося, що це матиме хороший ефект», - відзначила Олійник.

Як повідомлялось, Кримська «влада» очікує, що цього року в Криму відпочинуть не менше 6 мільйонів туристів, що відповідає рівню минулого року. 

Нагадаємо, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк вважає, що російська окупація вже зірвала курортний сезон у Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.