НОВИНИ

У Раді хочуть позбавити мандатів Колесніченка і Ко

Голова Верховної Ради, в.о. глави держави Олександр Турчинов доручив регламентному комітету підготувати проект постанови про позбавлення депутатських повноважень парламентаріїв за вихід з українського громадянства. Про це він заявив на засіданні погоджувальної ради в п'ятницю в Києві.

"Давайте відразу дамо доручення регламентному комітету підготувати проект постанови щодо позбавлення депутатства людини , який вийшов з громадянства . Це є підставою конституційним, наскільки я знаю . А ми це організуємо , що стосується адміністрації президента" , - заявив він, у відповідь на заяву ВО "Свобода" Олега Тягнибока про те , що є підстави позбавити українського громадянства народного депутата Вадима Колесніченка.

"Як таке може бути , коли таке собі народний депутат дозволяє ... хвалитися , що він вже нібито отримує російське громадянство і йому абсолютно наплювати на Україну і на парламент" , - заявив Тягнибок на засіданні погоджувальної ради.

При цьому політик підкреслив: "Я думаю, що ця заява Колесніченка є достатньою підставою для того, щоб гідно з законами і Конституцією України позбавити таких негідників українського громадянства і не тільки його, а й багатьох інших".

Нагадаємо, Вадим Колесніченко нещодавно заявив, що більше не є членом Партії регіонів і вважає себе громадянином Російської Федерації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.