НОВИНИ

Юрій Макаров: Головна небезпека для України – дестабілізація

Головна небезпека для України – не дефолт, не сварка між учорашніми політичними союзниками, а безлад. Про це пише публіцист Юрій Макаров у черговому числі «Українського тижня».

«Варто згадати друзів, які подекуди гірші за ворогів. Розглядаючи діяльність «Правого сектору», значно досвідченіші за мене аналітики губляться. Скидається на те, що згадана організація, по суті, ніяка не організація, а механічний конгломерат пасіонаріїв різної міри структурованості», - пише Макаров.

Він зазначає, що серед представників «Правого сектору» є абсолютно чесні та віддані люди різного віку, є позери, є каламутні робінгуди, а є – тепер це вже доведено документально – учасники організацій, замазаних у проросійських спецопераціях різного часу.

«Поки що зарано стверджувати, що ПС – рука Москви, хоча часом за їхніми проявами інакше не скажеш. Тож хлопці мають для себе вирішити: або вони трансформуються в політичну партію й починають жити за нудними й не вельми ефектними, проте ефективними правилами, або залишаються некерованими (чи керованими?) збройними угрупованнями, доки не перетворяться (чи вже перетворилися?) на пряму загрозу державі з відповідними організаційно-силовими наслідками», - вважає Макаров.

Він наголошує, що головна небезпека для України – дестабілізація.

«Гаразд, дестабілізація – якесь казенне слово, хай буде безлад. Не дефолт, не сварка між учорашніми політичними союзниками, не газовий голод, а безлад. Скільки разів можна нагадувати: йде війна!», - резюмує він.

Більше читайте у матеріалі «За законами воєнного часу!» у № 14 «Українського тижня».