НОВИНИ

У Росії вже виправдовують анексію Криму загрозою захоплення "екстремістами" Чорноморського флоту РФ

Дії військ РФ у Криму викликані загрозою життю мирного населення і небезпекою захоплення «екстремістами» російської військової інфраструктури. Про це 4 квітня заявив міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу на позаплановому засіданні колегії військового відомства.

"В останні кілька місяців внутрішньополітична ситуація на Україні продовжувала погіршуватися і на початку березня досягла своєї кризової фази. Виникла загроза життю цивільного населення Криму і небезпека захоплення російської військової інфраструктури екстремістськими організаціями", - пояснив Шойгу.

За його словами така ситуація "вимагала від міністерства оборони рішучих дій"

"Виходячи з обстановки, що склалася підрозділи Чорноморського флоту посилили охорону російських військових об'єктів у Криму. Під час цих дій Російська Федерація не порушила жодного двостороннього договору з українською стороною, а також своїх міжнародних зобов'язань", - підкреслив міністр оборони РФ.

За його словами, "кількісні показники сил Чорноморського флоту з особового складу та бойової техніки не вийшли за межі допустимих".

"В цілому злагоджені та організовані дії військовослужбовців флоту сприяли успішному виконанню поставлених завдань. Завдяки високим моральним вольовим якостям , гарній підготовці і витримці російських військовослужбовців вдалося не допустити кровопролиття", - підсумував Шойгу.

Як повідомлялось, сьогодні у Міністерстві оборони Росії обговорюють план оборони Криму на найближчі сім років.

Нагадаємо, раніше Міноборони України заявило, через міжнародні суди виставить рахунок Російській Федерації за захоплене в Криму військове майно, що за попередніми підрахунками коштує більше 18 млрд грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.