НОВИНИ

Потяги Hyundai можуть повернутися через три - чотири місяці

Швидкісні поїзди "Інтерсіті + " (Hyundai) імовірно повернуться після ремонтів на українські вокзали через три - чотири місяці. Про це сказав міністр інфраструктури Максим Бурбак журналістам у Донецьку.

"Імовірно це три - чотири місяці", - сказав Бурбак , відповідаючи на питання , коли українцям чекати повернення потягів Hyundai на українські перони.

Він зазначив, що потяги Hyundai зараз перебувають на ремонті.

"Наступного тижня прибудуть до Києва представники виробника з Південної Кореї, з якими будуть обумовлюватися деталі. Вони знаходяться всі на ремонті. Наш інститут входить в систему Укрзалізниці, шукає технічне рішення ремонту. Він є. Але на даний момент поїзда знаходяться на гарантії", - сказав міністр.

 Бурбак зазначив, що люди вже звикли до швидкісних поїздів, а на даний момент ця ніша незаповнена.

"З Крюківським заводом, з керівництвом, обговорюватимуться питання співпраці, завантаження їх держзамовленнями , що відновлювати виробництво" , - сказав міністр.

Як повідомлялось, 12 лютого Укрзалізниця без попередження припинила експлуатацію Hyundai.

Згодом залізниця повідомила, що призупинили експлуатацію поїздів Інтерсіті + через технічну несправність одного з них, решта - перевіряються задля безпеки пасажирів.  При цьому в Укрзалізниці не уточнили, як довго він триватиме.

Читайте також: Потяги Hyundai в Україні: більше сотні поломок, годинні запізнення та сотні тисяч компенсацій пасажирам

Генпрокуратура України відкрила кримінальне провадження щодо УЗШК, за експлуатацію електропоїздів Hyundai з несправностями і за відсутності ліцензії на перевезення пасажирів цими поїздами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.