НОВИНИ

Росіян зваблюють на відпочинок у Крим можливістю безкарно дебоширити п’яними

Кримська «влада» очікує, що цього року в Криму відпочинуть не менше 6 мільйонів туристів, що відповідає рівню минулого року. Про це повідомила журналістам міністр курортів і туризму республіки Крим Олена Юрченко.

"Минулого року на території Криму відпочили 6 мільйонів туристів, 65% з них - це був, звичайно, внутрішній туризм, це були громадяни України. Але ми віримо, що Росія нас не підведе і приїдуть відпочивати до нас, тому менше 6 мільйонів точно не буде" , - сказала вона.

У рамках виступу на Міжнародному туристичному форумі "Великої Урал" в Єкатеринбурзі Юрченко зазначила, що в Криму до туристів ставляться гостинно і з розумінням.

"Крим - це територія, де не треба думати про те, що вас оштрафують, якщо вночі після знайомства з кращими марками <...> винних підвалів ви залізете в фонтан на центральній площі і закричите "Крим , я люблю тебе!" - сказала Юрченко.

Юрченко зазначила, що туристичний сезон стартує на півострові вже 1 травня. За її словами, для туристів діятимуть знижки від 10 до 25 % на проживання в готелях.

Вона також повідомила, що у цьому туристичному сезоні кількість рейсів з Москви до Сімферополя буде збільшено з 21 до 77 разів на тиждень.

Вартість квитка в один кінець складає від 7,5 тис. до 8,5 тис. рублів (близько 2300-2600 гривень - ред.).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.