НОВИНИ

Газпром підвищує ціну на газ для України до $485,5

У зв’язку з відміною нульової ставки мита на газ ціна на російське паливо для України у квітні зросте до $485 за 1 тис. куб. м. Про це заявив глава Газпрому Алєксєй Міллєр під час зустрічі з прем'єром РФ Дмітрієм Мєдвєдєвим.

"Підписання постанови про скасування застосування пільг з мита при поставках газу в Україну для нас значить, що автоматично, строго відповідно до чинного контракту на поставку газу в Україну від 2009 року, ціна на газ підвищується, і з квітня місяця вона складе $485 за 1 тис. куб. м ", - повідомив Міллер.

Нагадаємо, 1 квітня Міллєр заявив, що у зв’язку зі скасуванням «грудневої знижки» ціна на російський газ для України з II кварталу збільшилася з $268,5 до $385,5 за тисячу кубометрів.

3 квітня прем'єр РФ Дмітрій Мєдвєдєв оголосив про скасування нульової ставки мита на газ для України. Мєдвєдєв нагадав, що в рамках харківських угод 30 квітня 2010 року урядом РФ було прийнято документ, що встановлює нульову ставку мита на газ. У зв’язку із денонсацією харківських угод, буде скасована і ця постанова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.