НОВИНИ

Євроконтроль заборонив авіакомпаніям ЄС польоти у Крим

Європейська організація з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) заборонила польоти до Криму, зокрема в Сімферополь і Севастополь. Таке повідомлення Євроконтролю оприлюднено на веб- сайті flightworx, повідомляє "Інтерфакс-Україна"..

Цю інформацію також підтвердив представник авіагалузі країни.

Згідно з повідомленням, Євроконтроль, суворо дотримуючись Конвенції ICAO про міжнародну цивільну авіацію, не визнаватиме будь-які односторонні декларації аеронавігаційного обслуговування над будь-якою частиною українського повітряного простору, виданих не українською владою.

За даними Євроконтролю, польоти в Сімферополь і Севастополь заборонені до подальших повідомлень.

Євроконтроль також радить при виборі маршрутів крім закритих, погодити їх з українськими, румунськими, болгарськими і турецькими диспетчерськими центрами з метою уникнення порушень у повітряному русі.

Як відомо, Євроконтроль координує і планує управління повітряним рухом для всієї Європи. Це включає в себе роботу з національною владою, постачальниками аеронавігаційного обладнання, цивільними і військовими користувачами повітряного простору, аеропортами та іншими організаціями. Його діяльність включає в себе стратегічне і тактичне управління потоками, підготовку диспетчерів, регіональний контроль повітряного простору та а також збір аеронавігаційних податків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.