НОВИНИ

Чубаров: кримські татари потребують міжнародної підтримки для проведення свого референдуму

У разі позитивного рішення про проведення референдуму кримським татарам знадобиться міжнародна підтримка. Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

«Ми зараз також намагаємося знайти міжнародні прецеденти та спиратися на міжнародні організації, які можуть нам у цьому допомогти. Насамперед це такі організації, які покликані служити уникненню конфліктів, наприклад, ОБСЄ або Управління Верховного комісара ООН з прав людини», – сказав Чубаров.

За його словами, остаточну крапку в питанні – відбудеться референдум чи ні – Курултай кримськотатарського народу поставить до 15 квітня.

«Не виключаю, що на сесії буде поставлено остаточну крапку в питанні проведення національного референдуму та формулювання питань для голосування», – зазначив голова Меджлісу.

Наразі Меджліс створив спеціальну групу, яка вивчає усі аспекти, пов'язані з проведенням референдуму всередині одного етносу.

Як повідомлялось, 29 березня Чубаров на Курултаї кримськотатарського народу, який відбувся у Бахчисараї, оголосив про початок створення національно-територіальної автономії кримськотатарського народу на історичній території – в Криму.

Нагадаємо, 24 березня один з лідерів кримських татар Мустафа Джемілєв заявив, що кримські татари проведуть свій референдум щодо їхніх подальших дій у Криму.

Нагадаємо, 15 березня кримські татари заявили про своє право на самовизначення і заявили ігнорувати "референдум" у Криму.

Читайте також: Допомога дружньому народу – це допомога Україні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.