НОВИНИ

У "Правому секторі" надають суперечливі пояснення щодо стрілянини на Хрещатику

У "Правому секторі" заявили, що "не поспішатимуть із виправданями" щодо стрілянини, яка відбулася у понеділок у центрі Києва. Відповідна заява розміщена на сайті організації.

"Сьогодні увечері поблизу Європейської площі в Києві стався прикрий інцидент за участю представників «Самооборони Майдану» та «Правого сектора». Непорозуміння, що виникли на побутовому ґрунті, вилилися у конфлікт із застосуванням вогнепальної зброї. В результаті стрілянини не обійшлося без потерпілих. На місці події одразу з’явилися працівники міліції. Учасник конфлікту з боку «Правого сектора» добровільно, не протидіючи правоохоронцям, відбув з ними до райвідділу для встановлення обставин події", - йдеться у повідомленні.

"Правий сектор" виступає за об’єктивне, неупереджене розслідування цього інциденту та не втручатиметься у слідство, хоча і спостерігатиме за його ходом. Ми зацікавлені у встановленні істини, тому не поспішаємо з виправданнями. Проте ми обіцяємо, що обов’язково зробимо з цієї події внутрішні дисциплінарні висновки", - наголосили в організації.

Тим часом, прес-секретар "Правого сектору" Артем Скоропадський заявив, що організація не причетна до інциденту.

"Ніякого "Правого сектору" там не було. Ми жодну стрілянину там не здійснювали", - заявив Скоропадський.

Він пояснив, що їх офіс знаходиться через дорогу від ресторану "Мафія", де сталася стрілянина, в готелі "Дніпро".

За його словами, представники "Правого сектору" вже після стрілянини підійшли до місця події подивитися, що там відбувається і для припинення незаконних дій.

"А те, що пише Аваков, цілком зрозуміло. Ми вимагаємо його відставки, тому обмовляти він може скільки захоче", - прокоментував прес-секретар звинувачення міністра на адресу "Правого сектору".

Як повідомлялося, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков після стрілянини на Хрещатику назвав "Правий сектор" бандформуванням і віддав наказ про блокування організації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.