НОВИНИ

Київський патріархат перерахував українській армії півмільйона гривень

Українська православна церква Київського патріархату перерахувала на рахунок Міністерства оборони 500 тис. гривень для підтримки Збройних Сил. Про це заявив предстоятель Української православної церкви Київського патріархату патріарх Філарет.

"Сьогодні Київська Патріархія перерахувала Міністерству оборони 500 тисяч гривень", - сказав Філарет.

Водночас він зазначив, що церква зможе зібрати достатню кількість коштів, щоб продемонструвати підтримку української армії.

"Уже зараз наші єпископи й наші священики перебувають у військових частинах для того, щоб піднімати настрій і дух військовослужбовців", - додав Філарет.

У зв'язку з цим він розповів, що сьогодні головною надією може бути тільки надія на Бога. Також він пояснив, що надія на Бога має полягати не на силу, а на правду.

Філарет запропонував звернути увагу на історію, відповідно до якої "Бог завжди там, де правда, а там де неправда - там поразка". На його думку, президент Росії Владімір Путін діє неправильно щодо українського народу, що може призвести до лиха.

Раніше, глава УПЦ КП Філарет закликав українців припинити сварки та ворожнечу, а світ дати відсіч російському агресору. Він також порівняв Росію із Гітлером.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.