НОВИНИ

МЗС: Росія почала заселяти своїх військових у приватні будинки в Криму

Російська Федерація розселяє своїх військовослужбовців у приватних будинках і квартирах у Криму. Про це на брифінгу повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс.

"РФ продовжує збільшувати свою присутність в АРК. Активно перекидаються військовослужбовці РФ з інших регіонів Росії. Так, за нашою інформацією, в Армянську і Красноперекопську почалося розселення в приватні будинки і квартири військових колишнього батальйону "Схід", - розповів Перебийніс.

Він також додав, що російські військовослужбовці мають намір перевезти свої сім'ї для постійного проживання в Криму.

Як відомо, більшу частину батальйону "Схід", який нині розформовано, складають представники чеченської національності.

Нагадаємо, 16 березня у Криму відбувся так званий "референдум" щодо статусу АРК. Самопроголошений прем’єр Криму Сергій Аксьонов заявив, що 96,6% тих, хто брав участь у "референдумі", висловилися за приєднання до Росії.

18 березня президент Росії Владімір Путін підписав з сепаратистами "договір між РФ і Республікою Крим про прийняття в Російську Федерації Республіки Крим та утворення в складі РФ нових суб'єктів".

20 березня Держдума, а 21 березня Рада Федерації РФ ратифікували "угоду" з самопроголошеною владою Криму про анексію півострова Росією на підставі результатів "референдуму".