НОВИНИ

Порошенко із Кличком оприлюднили декларацію про об'єднання

Народні депутати Петро Порошенко і Віталій Кличко підписали декларацію про об'єднання, яка містить чотири пункти спільних дій. Текст декларації розміщено на сторінці Петра Порошенка у соціальній мережі Facebook.

У ній, зокрема, йдеться, що політики об'єднались заради "максимальної ефективності наших спільних дій з метою унеможливлення узурпації влади будь-якою політичною силою та гарантувати незворотність курсу європейських реформ в Україні".

У документі зазначено, що політики консолідували свої зусилля з метою спільної перемоги демократичних сил на президентських, парламентських виборах, а також виборах мера Києва.

Крім того, Порошенко і Кличко зобов'язались провести спільну виборчу кампанію до Верховної Ради та органів місцевого самоврядування.

"Звертаємося до демократичних партій, громадських організацій, усіх активних і небайдужих громадян підтримати нашу ініціативу до єднання", - йдеться у декларації.

Політики гарантують спільну реалізацію політики національної єдності, територіальної  цілісності України та суспільної консолідації.

"Ми проведемо глибоку реформу місцевого самоврядування та забезпечимо широкі повноваження регіонам в економічній та гуманітарній сферах, що створить умови для повноцінної реалізації прав та свобод кожного громадянина України", - йдеться у документі.

Депутати також розповіли про намір реалізувати політику європейських реформ, що має забезпечити "гарантований захист прав і свобод людини, верховенства права, економічний розвиток, свободу підприємництва, викорінення корупції, проведення політики соціальної справедливості".

Політики пообіцяли створити в майбутньому парламенті нової демократичної коаліції.

Вони також звернулись до демократичних партій, громадських організацій, рухів взяти участь у створенні широкого загальнонаціонального демократичного руху, як "альтернативи сепаратизму, популізму та авторитаризму".

Нагадаємо, з’їзд партії УДАР підтримав кандидатуру Петра Порошенка на виборах президента і вирішив висунути лідера УДАРу Віталія Кличка в мери Києва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.