НОВИНИ

З'їзд УДАРу підтримав кандидатуру Порошенка на пост президента

Партія УДАР вирішила підтримати кандидатуру депутата Верховної Ради Петра Порошенка (позафракційний) на виборах президента і висунути лідера партії "УДАР Віталія Кличка в мери Києва. Відповідне рішення було прийнято на 11-му з'їзді партії.

За нього проголосували 535 з 537 присутніх делегатів з'їзду, ще 2 утрималися.

Як повідомляє прес-служба партії, у ході з’їзду Кличко і Порошенко «підписали спільну декларацію про єднання, щоб забезпечити максимальну ефективність спільних дій, унеможливити узурпацію влади будь-якою політичною силою та гарантувати незворотність курсу європейських реформ в Україні».

У декларації відзначається, що політики консолідують свої сили з метою забезпечення спільної перемоги демократичних сил на наступних президентських і парламентських виборах, та виборах мера столиці.

Політики заявили про єдиного кандидата на президентських виборах - Петра Порошенка та єдиного кандидата на посаду мера міста Києва - Віталія Кличка. І закликали демократичні партії, громадські організації, усіх активних та небайдужих громадян підтримати їх ініціативу до єднання.

Підписанти також взяли на себе зобов’язання реалізувати політику європейських реформ, провести реформу місцевого самоврядування та забезпечити широкі повноваження регіонам в економічній та гуманітарній сферах.

Нагадаємо, під час виступу на з'їзді Кличко заявив, що не балотуватиметься у президенти, а підтримає на виборах Петра Порошенка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.