НОВИНИ

Путін запевняє, що не вводитиме війська в Україну, а Лавров не бачить інтересу у перетині кордонів

Президент РФ Владімір Путін у приватній бесіді із генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном запевнив, що "не має наміру" продовжувати військову інтервенцію на материкову Україну. Про це генсек ООН заявив під час брифінгу по завершені засідання Ради безпеки ООН.

Стосовно переговорів з українськими високопосадовцями Пан Гі Мун відзначив, що намагався переконати урядовців у необхідності якнайшвидшого врегулювання проблемних моментів всередині країни, у тому числі йшлося про зниження градусу радикалізації в суспільстві.

"Навіть маленькі іскри можуть викликати велику пожежу непередбачуваних наслідків", - додав Генсек ООН.

Тим часом глава МЗС РФ Сєргєй Лавров заявив у програмі "Вести в субботу с Сергеем Брилевым", що у Росії немає ніяких намірів та інтересів перетинати кордони України.

"У нас абсолютно немає ніякого наміру та інтересів перетинати кордони України. Ми тільки дуже хочемо, щоб робота (врегулювання ситуації в Україні) була колективною і щоб ті безчинства, які західні країни намагаються замести під килим і представити ситуацію в милостивих тонах і фарбах, були припинені, щоб вони усвідомили свою відповідальність", - сказав міністр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.