НОВИНИ

Обама: Росія повинна відвести війська від кордонів з Україною

На думку президента США Барака Обами, Росія повинна забрати свої війська з кордону з Україною і почати прямі переговори з офіційним Києвом. Про це пише CNN з посиланням на інтерв'ю Барака Обами на каналі CBS.

"Ви бачили війська, які дислокувалися вздовж цього кордону під виглядом військових навчань, але це не те, що Росія, як правило, робить", сказав Обама в інтерв'ю Скоту Пеллі на каналі CBS. "Це може бути просто спробою залякати Україну, або це може означати, що у них є додаткові плани", - зазначив він.

Президент США додав, що «у будь-якому випадку, для того, щоб зараз вирішити і деескалувати ситуацію, Росія повинна вивести ці війська і почати переговори безпосередньо з урядом України, а також із міжнародною спільнотою».

Двоє американських чиновників повідомили в четвер, 27 березня, CNN, що Росія може мати 40 тис. війська біля кордону з Україною. За словами чиновників, ця оцінка багато в чому ґрунтується на супутникових знімках і що точну кількість складно визначити.

Проте, прес-секретар РНБО України Ярема Дух розповів CNN, що його уряд нараховува 88 тис. російського війська на кордоні з Україною.

Американські чиновники вважають, що більш високі оцінки можуть бути пов’язані із тим російським військом, що було піднято по тривозі далі на Сході.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.