НОВИНИ

Аваков: Росія відмовляється розшукувати Януковича

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що Росія порушує угоду в рамках міждержавного розшуку і не співпрацює з Україною щодо розшуку Віктора Януковича. Про це Аваков повідомив журналістам 28 березня.

"Ми оформили всі процедури і звернулися письмово до МВС Росії, щоб Януковича оголосили у міждержавний розшук на території СНД. Незважаючи на всі наші запити і терміни, які пройшли, востаннє в МВС Росії нам відповіли, що документи перебувають на підписі у керівництва тож питання ніяк поки не вирішується", - розповів Аваков.

"Таким чином, Росія порушує всі встановлені процедури щодо розшуку злочинця, який розшукується за угодою в рамках міждержавного розшуку", - підкреслив він.

За його словами, Росія також не хоче співпрацювати в пошуку інших українських злочинців.

Водночас Аваков вважає, що Янукович не має права давати поради українському народу.

"Він повинен приїхати сюди і давати поради в тюремній камері", - додав мінстр.

Як повідомлялось, наразі Генпрокуратура України очікує на відповідь Інтерполу щодо екстрадиції екс-президента Віктора Януковича.  

Нагадаємо, стосовно Януковича розслідується чотири кримінальні провадження: зокрема про перевищення влади та службових повноважень, причетності до масових убивств людей, заволодіння державними коштами та майном в особливо великих розмірах так заклики до захоплення влади (за підсумками прес-конференції у Ростові).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.