НОВИНИ

Партія регіонів вирішила, що з Добкіна вийде кращий президент, ніж з Тігіпка

Більшість парторганізацій, присутніх на політраді Партії регіонів, 28 березня підтримали кандидатуру екс-голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна від ПР на майбутніх виборах президента, повідомила прес-служба партії.

"На засіданні політради Партії регіонів , який проходить у Києві, присутні представники 23 організацій, 21 підтримала Добкіна як кандидата від Партії регіонів на виборах президента", - йдеться у повідомленні.

У ПР повідомили, що на у засіданні політради також брав участь не лише Добкін, а й Сергій Тігіпко, який також висунув свою кандидатуру для участі у виборах глави держави.

Як повідомлялось, сьогодні народний депутат фракції Партії регіонів Олег Царьов подав у ЦВК документи і вніс заставу у 2,5 млн грн.

Раніше заяви про реєстрацію кандидатами у президенти подали регіонал Сергій Тігіпко та екс-голова Харківської ОДА Михайло Добкін.

У своєму нещодавньому відоозверненні до однопартійців Тігіпко заявив, що на з'їзді пропонуватиме свою кандидатуру на посаду президента, і додав, що від Партії регіонів будуть й інші самовисуванці.

Нагадаємо, ЦВК вже зареєструвала кандидатами лише двох з них, зокрема колишнього першого заступника генерального прокурора Рената Кузьміна та колишнього віце-прем'єр-мінстра Юрія Бойка.