НОВИНИ

Ігор Лосєв: Головна надія Путіна - настрашити Захід

Сьогодні в Україні фактично вирішується доля вільного світу. Про це пише публіцист, доцент НаУКМА Ігор Лосєв у черговому номері «Українського тижня».

«Фактично сьогодні саме в Україні вирішується доля вільного світу, чи буде він і надалі орієнтиром та магнітом для багатьох країн і народів, чи його змусять відступати й здавати позиції одна за одною, чи почнеться глобальний тоталітарний контрнаступ на всіх, хто сповідує західні цінності свободи, прав людини, гідності й верховенства права. Простіше: вирішується питання, хто переможе, демократичний світ чи тоталітарний…», - вважає Лосєв.

За його словами, ядерний шантаж (хоча РФ не єдина на Землі держава з такими ракетами) – практично останній і доволі примарний козир Путіна.

«Важко погрожувати людству власним самогубством», - зауважує Лосєв, додаючи, що це ще може злякати країни, котрі подібної зброї не мають, проте погрози не будуть ефективні проти інших ядерних потуг.

«Сьогодні це головна надія Путіна: настрашити Захід, змусити його політичних лідерів боятись і поблажливо ставитися до будь-яких геополітичних витівок Кремля. Однак Європа й Америка мають ставитися до таких спроб диктатора спокійно, раціонально, з холодною розсудливістю. Адже сучасна Росія набагато вразливіша, ніж Радянський Союз, який програв Третю світову війну. Поки що вразливіша, допоки Захід своєю нерішучістю не допоміг їй зміцнитись і кинути виклик світу», - зазначає Лосєв.

Детальніше читайте у матеріалі «Блеф-шантаж у стилі КГБ» у № 13 «Українського тижня».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.