НОВИНИ

Кабмін переводить Крим на самофінансування

Уряд України в проекті правок до державного бюджету України на 2014 рік пропонує передати бюджету Криму 6,37 млрд грн загальнодержавних податків і зборів, але водночас відмовитися від трансфертів з держбюджету.

"Прибуткова і витратна частини місцевих бюджетів Автономної республіки Крим, зокрема міста Севастополя, збалансовані з нульовим трансфертом і загальний розрахунковий обсяг їх фінансового ресурсу до кінця року становитиме 12,209 млрд грн", - йдеться в пояснювальній записці до проекту.

У документах до держбюджету уточнюється, що до 18 березня субвенції місцевим бюджетам Криму і Севастополя склали 1,137 млрд грн, зокрема дотація вирівнювання з держбюджету - 421 млн грн, виплата допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим та інвалідам - 557 млн ​​грн.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Україна перебуває на межі економічного і фінансового банкрутства, а обсяг фіскального розриву, або тих коштів, яких не вистачає для виживання країни,  складає 289 мільярдів гривень.

Уряд пропонує Верховній Раді  скоротити витрати бюджету на 25,4 мільярдів гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.