НОВИНИ

Казахські актори вибачилися за визнання їхньою владою анексії Криму

Актори та солісти алматинського театру-мюзиклу "Аксарай" вибачилися за визнання владою Казахстану анексії Криму і на підтримку боротьби українців за свободу виконали українську пісню "Ніч яка місячна".

За задумом казахських акторів, відео має служити нагадуванням громадянам України, якою ціною виборюється право на свободу.

В кінці ролику казахи також вибачилися перед українцями за те, що їх уряд підтримав так званий "референдум" у Криму.

"Вибач мене, Україно, що від мого імені визнають окупацію твоєї землі! На засуджуй суворо. Щиро твій, Казахстан", - написали музиканти.

Як повідомлялось, 18 березня МЗС РК заявив, що Казахстан сприйняв сепаратистський "референдум", що відбувся в Криму 16 березня, як "вільне волевиявлення населення", і з розумінням ставиться до рішення Російської Федерації.

Нагадаємо, у Криму 16 березня відбувся так званий "референдум" щодо статусу АРК. Самопроголошений прем’єр Криму Сергій Аксьонов заявив, що 96,6% тих, хто брав участь у "референдумі", висловилися за приєднання до Росії.

Про невизнання результатів "референдуму" в Криму вже заявили ЄС, США, Туреччина,Великобританія, Франція та Італія, а також Канада, Японія та Молдова.

Як відомо, 18 березня президент Росії Владімір Путін підписав з сепаратистами "договір між РФ і Республікою Крим про прийняття в Російську Федерації Республіки Крим та утворення в складі РФ нових суб'єктів". До цього Путін наказав ратифікувати входження Криму у склад Російської Федерації. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.