НОВИНИ

Українці вже перерахували на підтримку армії більше 50 млн грн

Станом на 27 березня, на рахунки Міністерства оборони України в рамках акції «Підтримай Українську армію» надійшло вже більше 51 мільйона гривень від юридичних і фізичних осіб в якості допомоги Збройним Силам України.

«З цієї суми 48 мільйонів 699 тисяч гривень – грошові перекази на матеріально-технічне, решта – на медичне забезпечення Збройних Сил України. Зокрема, за допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер 565 на підтримку Української армії перераховано 10 мільйонів 838,9 тисяч гривень (усі – на матеріально-технічне забезпечення ЗС України). Крім того, на рахунки Міноборони надійшло $13,8 тис. та €16,3 тис. Після обов’язкового продажу іноземної валюти (50% від загальної суми), залишок іноземної валюти на рахунках Міністерства оборони України склав $6,9 тис.) (гривневий еквівалент – 71,1 тис. грн) та €8,15 тис.(гривневий еквівалент – 118,5 тис. грн)», - йдеться в повідомленні.

Міністерство оборони, Збройні Сили України вдячні усім небайдужим громадянам, які долучилися до благодійної акції та продовжують надавати допомогу вітчизняним Збройним Силам для підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності.

Як повідомлялось, станом 25 березня, на рахунки Міноборони в рамках цієї акції надійшло більше 40 мільйонів гривень.

Нагадаємо, Міноборони оголосило акцію підтримки української армії. Гроші можна передати, зателефонувавши на номер мобільного "565". Таким чином, абонент автоматично перераховує на підтримку української армії 5 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.