НОВИНИ

  ▪   Святослав Птіцин

Концентрацію сил поблизу кордону на Брянщині російські військові "маскують" відновленням старого аеродрому

Концентрацію військ на Брянщині поблизу кордону з Україною, зокрема у Клімовському районі, російські військові маскують нібито необхідністю відновлення старого аеродрому. Про це у розмові з кореспондентом Тиждень.ua повідомили мешканці прикордонних сіл РФ.

«Ешелони з військовими і технікою до Клімово справді приїхали. Техніку розвантажували впродовж двох днів. Нам повідомили, що солдати базуватимуться у військовій частині, що поряд з містом», – повідомили місцеві жителі.

За їхніми словами, присутність військових на кордоні пояснюють нібито відновленням старого військового аеродрому, що розташований поряд з містом Клімово.

«Нам також повідомили, що будуть відновлювати старий аеродром, що діяв за часів СРСР. Крім того, є інформація, що поряд планують розгортати полк бойових гелікоптерів», – додали місцеві.

Вони також зауважили, що станом на 26 березня військові разом із технікою вже залишили територію Клімова і перебазувалися до однієї з військових частин за межами міста.

Нагадаємо, 26 березня Міністерство закордонних справ України заявило, що Росія продовжує стягувати військову техніку до кордонів. 

Так, за інформацією силових структур, перегрупування збройних сил Росії відбувається на території Брянської області. Зокрема, там спостерігається скупчення військової техніки в районі населеного пункту Чуровічі Клімовського району Брянської області у 18 км від кордону з Україною.

Крім того, за інформацією МЗС, 25 березня в місто Клімово Брянської області прибуло 2 військових ешелони загальною кількістю до 16 вагонів з особовим складом та військовою технікою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.