НОВИНИ

Російські окупанти перевозять захоплені українські танки на північ Криму

На північ Криму рухається колона з 10 тралів РФ, на яких перевозять танки Т- 64б зі складу 36 бригади берегової оборони (с.Перевальне). Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив начальник кримського медіа-центру Міноборони України Владислав Селезньов.

За його словами, у напрямку півночі Криму вирушила колона російської техніки, на якій перевозять захоплені українські танки Т- 64б.

Фото зі сторінки Селезньова у Facebook

«На північ Криму рухається колона з 10 тралів РФ, на яких перевозять танки Т- 64б зі складу 36 бригади берегової оборони. Колону супроводжують авто ДАІ та ВАІ» , - написав Селезньов.

Крім того, за його інформацією, у напрямку з півночі Криму в бік Сімферополя в районі Гвардійського рухається колона з 50 одиниць техніки, в т.ч. БТР, «Тигри», паливозаправники і авто з особовим складом на борту.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України констатує, що Росія продовжує перебазування своїх військовослужбовців і техніки в прикордонні з Україною райони. 

Також начальник Генштабу Збройних сил Росії Валєрій Гєрасімов 26 березня повідомив, що російські прапори підняті у всіх 193 військових підрозділах Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.