НОВИНИ

У Держдумі РФ пропонують відкрити очі ПАРЄ, ОБСЄ і НАТО на "істінную правду" про Україну

Росії потрібно активніше просувати національні інтереси на міжнародних парламентських майданчиках, доносити до західних партнерів реальну картину того, що відбувається на Україні. Про це заявив глава міжнародного комітету Ради Федерації Міхаіл Маргєлов.

"Лідери низки європейських держав проводять лінію, в тому числі, на заморожування міжпарламентських контактів", - зазначив сенатор.

За його словами, про це свідчить скасування візиту комітету СФ до Польщі, а також скасування візитів до Росії представників Чехії і Словенії , скасування низки інших двосторонніх заходів.

"Разом з тим, у цей складний період міждержавних відносин ми зацікавлені в міжпарламентському діалозі як у двосторонньому, так і багатосторонньому форматі. При цьому особлива роль відводиться роботі наших делегацій в таких організаціях, як ПАРЄ , ОБСЄ, ПА НАТО", - заявив Маргєлов.

За словами Маргєлова, міжнародний комітет Ради Федерацій пропонує розглянути питання про підвищення ефективності роботи парламентських делегацій з урахуванням реакції міжнародного співтовариства на події на Україні.

"Необхідно надати активний характер просуванню наших національних інтересів на міжпарламентській майданчику, потрібна системна і постійна робота по аргументованого поданням реальної картини подій на Україні , а також недопущення русофобської кампанії в Європі", - сказав Маргєлов.

У свою чергу сенатор Ігорь Чєрнішенко запропонував створити фільм про реальні події в Криму, який би на рівні документів і фактів розповів про всю динаміку процесу.

"Такий фільм можна було б назвати "Від Майдану до референдуму" і поширити його по всій Землі, включаючи і США і Європу", - пояснив Чєрнішенко.

А спікер Ради Федерації Валєнтіна Матвієнко нагадала, що МЗС РФ готує об'єктивний матеріал щодо подій на Україні , заснований на фактах і юридичних документах.

Як повідомллось, раніше глава МЗС РФ Сєргєй Лавров закликав "покласти край провокаціям радикальних і ультранаціоналістичних сил щодо російськомовного населення" в Україні, які провокує українська влада.

Нагадаємо, Росія всупереч міжнародному праву та під виглядом захисту «соотєчєствєнніков» ввела війська у Крим, а згодом за їхньою допомогою анексувала півострів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.