НОВИНИ

У Криму створюють підрозділи російської поліції

Міністр внутрішніх справ Російської Федерації генерал-полковник поліції Владімір Колокольцев 25 березня підписав наказ про створення підрозділів поліції РФ у Криму і Севастополі.

Наказом МВС Росії № 175 від 25 березня 2014 року в нових суб'єктів створюються територіальні органи Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації.

"Згідно з цим наказом формуються Міністерство внутрішніх справ у Республіці Крим та підпорядковані йому територіальні органи МВС Росії на районному рівні, а також управління МВС Росії у місті Севастополі та підпорядковані йому територіальні органи МВС Росії на районному рівні і Сімферопольський лінійний відділ МВС Росії на транспорті, підпорядкований Міністерству внутрішніх справ Російської Федерації. Триває активна робота з формування органів внутрішніх справ МВС Росії в анексованому Криму", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялось, раніше на території Криму суди почали здійснювати правосуддя "іменем Росії".

Нагадаємо, 16 березня у Криму відбувся так званий "референдум" щодо статусу АРК. Самопроголошений прем’єр Криму Сергій Аксьонов заявив, що 96,6% тих, хто брав участь у "референдумі", висловилися за приєднання до Росії.

18 березня президент Росії Владімір Путін підписав з сепаратистами "договір між РФ і Республікою Крим про прийняття в Російську Федерації Республіки Крим та утворення в складі РФ нових суб'єктів".

20 березня Держдума, а 21 березня Рада Федерації РФ ратифікували "угоду" з самопроголошеною владою Криму про анексію півострова Росією на підставі результатів "референдуму".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.