НОВИНИ

Виведений з Криму батальйон реформують у бригаду морської піхоти України

На базі Феодосійського 1-го батальйону морської піхоти буде створено бригаду морської піхоти України. Про це заявив заступник начальника головного командного центру Збройних сил України генерал-майор Олександр Розмазнін.

"Я вважаю, що 1-й батальйон - це та основа, на базі якої буде розгорнуто найкращу бригаду морської піхоти в наших Збройних силах", - сказав генерал на брифінгу у вівторок у Києві.

Він розповів, що внаслідок нападу на частину близько 20 морпіхів дістали травм різного ступеня тяжкості, ніхто по допомогу медиків не звернувся. Морських піхотинців захопили й переправили зі зав'язаними руками до морпорту Феодосія, а командира й заступника з виховної роботи викрали.

"Скажу відверто: дії з їх звільнення тривають і, сподіваюся, найближчим часом буде можливість поставити запитання і командирові батальйону, і нашим героїчним хлопцям, які обстоювали честь нашої держави", - сказав Розмазнін.

За його словами, в полоні перебувають близько 160 морських піхотинців, 120 із них висловили бажання продовжити службу в ЗСУ.

Нагадаємо, вчора о 4:30 російські окупанти почали штурм бригади морської піхоти ВМС України у Феодосії.

В результаті штурму від 60 до 80 українських морських піхотинців були вивезені з території військової частини, їм погрожували порушенням кримінальних справ.

Згодом з'явилися повідомлення про їх звільнення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.