НОВИНИ

Регіонали продовжують підігравати Росії

Фракції Партії регіонів ініціює якнайшвидше проведення конституційної реформи і надання російській мові статусу другої державної. Про це 24 березня повідомив лідер фракції ПР Олександр Єфремов.

«Сьогодні в моєму розумінні першочерговим є необхідність проведення конституційної реформи, вироблення такої форми облаштування країни, яка б забезпечувала територіальну цілісність України; надання російській мові статусу другої державної мови», - заявив Єфремов.

За його словами, фракція пропонує ухвалити рішення про скликання конституційних зборів з пропорційним представництвом від регіонів і "почати цю роботу якомога швидше".

Як повідомлялось, 17 березня МЗС РФ оприлюднило заяву щодо врегулювання "кризи" в Україні. Зокрема, Росія закликає США та ЄС створити "Групу підтримки України" для її федералізації, визнання «референдуму» в Криму і надання російській мові державного статусу.

Раніше проект цієї заяви для підписання американській стороні передав на переговорах у Лондоні глава МЗС РФ Сєргєй Лавров держсекретарю США Джону Керрі.

Читайте також: Політична криза на Сході – наслідок розвалу Партії регіонів