НОВИНИ

Міноборони готує евакуацію окремих військових частин із Криму

Окремі військові частини найближчим часом будуть евакуйовані з Криму. Про це журналістам перед засіданням уряду заявив в.о. міністра оборони України Ігор Тенюх.

Як повідомляє ЛігаБізнесІнформ, Тенюх сказав, що відповідні рішення будуть ухвалені найближчим часом.

"Найближчим часом будуть ухвалені рішення про виведення деяких частин, ми готові їх розмістити на материку", - сказав Тенюх.

Коментуючи інформацію про захоплення українських кораблів російськими військовими, Тенюх зазначив, що командування кораблів вирішило не застосовувати зброю відповідно з дозволом, який 18 березня дав в.о. президента України Олександр Турчинов, щоб не допустити кровопролиття. При цьому міністр спростував інформацію про те, що десантний корабель "Костянтин Ольшанський" озброєний тільки палицями.

"Це повна маячня, яка не відповідає дійсності. "Костянтин Ольшанський " має повне озброєння, у моряків на руках є стрілецька зброя", - зазначив Тенюх.

Нагадаємо, раніше заступник міністра оборони Леонід Поляков заявив, що українські військові повинні триматися в Криму доти, доки політичне керівництво не вичерпало всі дипломатичні засоби і мирні засоби для вирішення конфлікту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.