НОВИНИ

Турчинов вимагає звільнити командира "Бельбеку"

В.о. президента Олександр Турчинов вимагає звільнити командира військової частини у Бельбеку полковника Юлія Мамчура та припинити провокації з боку Збройних Сил Росії. Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради України.

За словами Турчинова, окупаційний контингент Російської Федерації, що перебуває в Криму, продовжує провокації, шантаж, залякування та викрадення українських громадян та військових, які несуть свою службу на території півострова.

"Сьогодні вночі було викрадено справжнього офіцера, патріота полковника Юлія Мамчура", - повідомив Турчинов.

Він наголосив, що українська влада вимагає негайно звільнити полковника і припинити провокації та спроби захоплення українських військових частин.

"Ми вимагаємо зупинити агресію проти України та наших громадян", - сказав Турчинов.

У зв'язку із повторенням викрадень українських військових, що відбулось після попереднього звільнення заручників, Турчинов дав наказ відповідним службам розпочати комплекс заходів належного реагування.

Нагадаємо, 22 березня відбувся штурм авіабази, на територію військової частини прорвалися представники самооборони Криму. Ворота в частину проламані за допомогою БТРа. Джерела стверджують, що під час штурму було чути постріли, у штурмі задіяно не менше 6 одиниць БТР-80. За даними очевидців, до військової частини до входу на територію бігла група озброєних людей.

Також з’явилася інформація, що під час штурму в/ч працював спецназ Збройних сил РФ, який зайшов з боку аеродрому.  

Повідомлялося про двох постраждалих - журналіста та одного українського військового.

Крім того, стало відомо про викрадення командира військової частини Юлія Мамчура.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.