НОВИНИ

"Правий сектор" перетворився у політичну партію

У Києві 22 березня оголошено про створення політичної партії «Правий сектор». Таке рішення ухвалили на з’їзді політичної партії «Українська національна асамблея» (УНА) та низки інших громадських організацій.

«Створено політичну партію «Правий сектор». Це відбулося на юридичній і кадровій базі «Української національної асамблеї», яка була перейменована на «Правий сектор».

До складу цієї партії увійшли інші націоналістичні групи, які підтримують рух «Правий сектор». Лідером обрано Дмитра Яроша», – повідомив на брифінгу член проводу «Правого сектору» Андрій Денисенко.

Крім того, за його словами, новостворена партія «Правий сектор» має намір підтримати свого лідера Дмитра Яроша, як кандидата в президенти.

Денисенко зазначив, що «Правий сектор» візьме участь і в парламентських виборах, а також в усіх виборах до місцевих органів влади.

Попри рішення зареєструвати політичну партію під однойменною назвою, громадська організація «Правий сектор» продовжить своє існування.

Нагадаємо, 5 березня офіційний представник Слідчого комітету РФ Владімір Маркін заявив, що лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша в Росії заочно оголосили у міжнародний розшук

У Генпрокуратурі України запевнили, що немає підстав для затримання і видачі Яроша поліції Росії.

3 березня Головне слідчим управлінням Слідчого комітету Російської Федерації порушило кримінальну справу проти лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 205.2 КК РФ і ч. 2 ст. 280 КК РФ (публічні заклики до здійснення терористичної та екстремістської діяльності, здійснені з використанням засобів масової інформації).

У «Правому секторі» вважають, що цією справою Росія намагається залякати національно-визвольний рух України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.